Home
Home
Preekrooster
Datum: Tijd: Naam, woonplaats
Bijzonderheden
2020
26 jan  10:00 Ds. T. Wegman, Zeist Voorbereiding Heilig Avondmaal
  17:00 Ds. C.H. Wesdorp, Zoetermeer  
2 febr. 10:00 Ds. T. Meijer, Puttershoek Viering Heilig Avondmaal
  17:00 Ds. J.H. den Braber Dankzegging Heilig Avondmaal
9 febr. 10:00 Geref. Predikant Kinderdienst
  17:00 Ds. C. Hendriksen, Woudrichem  
16 febr. 10:00 Ds. J.H. den Braber  
  17:00 Ds. E. Agterhuis, Heinenoord  
23 febr. 10:00 Ds. C.D. van Alphen, Rhoon  
  17:00 Dhr. R. Antes, Ridderkerk  
1 mrt. 10:00 Ds. J.H. den Braber  
  17:00 Ds. W.H. Hendriks, Mijnsheerenland  
8 mrt 10:00 Ds. E. Agterhuis, Heinenoord  
  17:00 Ds. G. Bijkerk, Moordrecht  
15 mrt. 10:00 Ds. H.J. Franzen, Pijnakker Biddag voor gewas en arbeid
  17:00 Ds. J.H. den Braber  
22 maart 09:30 Harry van der Kamp Gez. ZWOdienst in 'de Hoeksteen'
  17:00 Ds. E. Agterhuis, Heinenoord  
29 mrt. 10:00 Ds. A.A. v.d. Berg, Puttershoek  
  18:00 Ds. E. van Rooijen Aanvang zomertijd
5 april 10:00 Ds. J.H. den Braber Palmzondag
  18:00 Ds. A. Christ, Katwijk  
10 april 19:30 Ds. H.J. Franzen, Pijnakker Goede Vrijdag, Viering Heilig Avondmaal
12 april 10:00 Ds. J.H. den Braber 1e Paasdag
  18:00 Ds. W.H. Hendriks, Mijnsheerenland  
19 april 10:00 Ds. H. Catsburg, Goes  
  18:00 Ds. A.L.A. den Besten, Nieuwerkerk   
26 april 10:00 Ds. J.H. den Braber Bediening Heilige Doop
  18:00 Ds. N. Paap, Vlaardingen  
3 mei 10:00 Ds. H.J. Franzen, Pijnakker  
  18:00 Ds. J. Reehorst, Stavenisse  
10 mei 10:00 Ds. G. Bijkerk, Moordrecht Moederdag
  18:00 Ds. E. Agterhuis, Heinenoord  
17 mei 10:00 Ds. T. Wegman, Zeist  
  18:00 Ds. W.H. Hendriks, Mijnsheerenland  
21 mei 09:30 Ds. J.H. den Braber Gez. dienst in 'de Hoeksteen', Hemelvaartsdag
24 mei 10:00 Ds. E. Bijl Scholendienst in HK 
  18:00 Ds. H.J. Franzen, Pijnakker  
31 mei 10:00 Ds. J.W. van den Bosch, Brakel 1e Pinksterdag, Voorbereiding Heilig Avondmaal
  18:00 Ds. J. Reehorst, Stavenisse  
7 juni 10:00 Ds. T. Wegman, Zeist Viering Heilig Avondmaal
  18:00 Dhr. R. Antes, Ridderkerk Dankzegging Heilig Avondmaal
14 juni 10:00 Ds. J.H. den Braber Jeugddienst in de Hoeksteen
  18:00 Ds. A. Spaans, Colijnsplaat  
21 juni  10:00 Ds. J.W. van den Bosch, Brakel  
  18:00 Ds. E. Agterhuis, Heinenoord  
28 juni 10:00 Ds. T.J. van Harten, 's-Gravenhage  
  18:00 Ds. C.D. van Alphen, Rhoon